FAQ

  • O USŁUDZE
  • DOM
  • TECHNOLOGIA
  • UMOWA

O USŁUDZE

Dlaczego warto korzystać z energii słonecznej?

Ponieważ energia słoneczna pozyskiwana dzięki GREEN GENIUS jest tańsza od tradycyjnej. Korzystanie z naszej usługi jest proste i łatwe. Ponadto nowoczesny dom wykorzystujący energię słoneczną zyskuje na wartości.

Czy instalcja GREEN GENIUS pokryje moje roczne zapotrzebowanie energetyczne?

Tak! Instalacja zostanie zaprojektowana w taki sposób, aby energii wystarczyło Ci na cały rok. Jej nadmiar będziesz mógł wykorzystać w przeciągu następnego roku.

W jaki sposób jest „przechowywana” energia słoneczna?

Jeśli Twój dom nie zużyje wytworzonej energii, jej nadmiar trafi do sieci energetycznej i będzie tam przechowywany. W przypadku zapotrzebowania na energię, w czasie gdy nie będzie ona wytwarzana (np. w nocy lub zimą), dom pobierze ją z sieci.

DOM

Skąd mam wiedzieć, czy mój dom jest odpowiedni do wytwarzania energii słonecznej?

Im bardziej Twój dom jest nasłoneczniony, tym lepiej nadaje się do wytwarzania energii słonecznej. Ważne, aby nie był położony w miejscu zacienionym (np. w lesie lub między wysokimi i gęstymi drzewami) i posiadał skośny dach skierowany na południe, wschód lub zachód. Skontaktuj się z nami a zespół GREEN GENIUS sprawdzi do dla Ciebie.

Jakie ilości energii słonecznej może wytworzyć elektrownia słoneczna zainstalowana na dachu mojego domu?

Takie, aby pokryły Twoje roczne zapotrzebowanie na energię. Najważniejsze to wybrać elektrownię o odpowiedniej mocy. O to bez problemu zadba zespół GREEN GENIUS!

Jak będzie wyglądać elektrownia na dachu mojego domu?

Inspirująco, nowocześnie, solidnie. Skontaktuj się z nami – zespół GREEN GENIUS opracuje projekt, na którym zobaczysz, jak elektrownia będzie prezentować się na dachu Twojego domu.

TECHNOLOGIA

Co obejmuje zestaw elektrowni słonecznej?

Moduły (ich ilość będzie zależeć od mocy elektrowni), inwerter i skrzynkę elektryczną z zabezpieczeniami AC.

Co to jest inwerter?

Jest to przyrząd przetwarzający stały prąd elektryczny produkowany przez moduły fotowoltaiczne na prąd zmienny, który używasz w domu.

Skąd wiedzieć, czy elektrownia słoneczna działa?

Praca elektrowni słonecznej monitorowana jest na ekranie inwertera, możesz ją również śledzić za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Co się stanie, jeśli elektrownia zostanie uszkodzona, np. przez złamane drzewo lub wskutek innego nieszczęśliwego zdarzenia?

Elektrownia na dachu Twojego domu została przez nas ubezpieczona na wypadek nieszczęśliwych wypadków, więc nie musisz się o to martwić. W razie potrzeby naprawiamy bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.

Co, jeśli po kilkunastu latach pojawią się nowsze, bardziej efektywne panele słoneczne?

Dla Ciebie najważniejsze jest to, aby instalacja zamontowana w Twoim domu wytworzyła taką ilość energii, jakiej potrzebujesz, a oto zawsze dba zespół GREEN GENIUS. Model sprzętu nie jest w tym przypadku istotny.

UMOWA

Jakie są istotne postanowienia umowy?

Umowa sporządzona jest w taki sposób, aby nasi Klienci nie mieli wątpliwości do żadnych zapisów w niej zawartych. Nie znajdziesz w niej też żadnych ukrytych kosztów ani długoterminowych zobowiązań.

A jeśli się rozmyślę? Czy będę mógł rozwiązać umowę?

Oczywiście. Jesteśmy przekonani, że tak się nie stanie, jeśli jednak postanowisz zrezygnować z korzystania z zielonej energii, sprzęt zostanie zdemontowany i wywieziony.

A jeśli postanowię sprzedać dom?

Jeśli postanowisz przenieść się do innego domu, zaproponuj nowemu właścicielowi usługę GREEN GENIUS – wówczas po prostu przepiszemy umowę na nowego właściciela domu. Możesz też przerwać usługę – wówczas zdemontujemy elektrownię z dachu Twojego domu.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi ?

E-mail / Numer telefonu

Nieprawidłowy e-mail Adres e-mail!
Pole jest wymagane!
Pytanie

Pole obowiązkowe!

WYŚLIJ
Dziękujemy
Sprawdzimy potencjał Twojego domu
Pole obowiązkowe
Niewłaściwy adres e-mail
Wyślij

Dziękujemy

Zamów teraz